Angliškai

 

Įvykiai                                                                                                                                      Nauji leidiniai
  • 2016 m. spalio 19-23 d. Frankfurto knygų mugėje dalyvavo VDU bibliotekos Leidybos grupės vyr. specialistė Bronislava Riškienė. DAUGIAU (2016-11-18)

  • Lapkričio 8 d., antradienį, 18 val., VDU Didžiosios salės fojė (S. Daukanto g. 28) vyko žurnalisto, rašytojo, VDU docento Ryčio Zemkausko ir VDU garbės daktaro, profesoriaus Vytauto Landsbergio knygos „Bus geriau“ pristatymas. DAUGIAU (2016-10-19)

  • Spalio 26 d., trečiadienį, nuo 16 val. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Menų fakultete (Muitinės g. 7, 210) vyko aukštosioms mokykloms skirti autorių teisių mokymai, kuriuos vedė LATGA Muzikos kūrinių skyriaus atstovas A. Adamonis. Kas yra autorius, kūrinys? Ką svarbu žinoti apie savo kaip autoriaus turtines ir asmenines neturtines teises? Kokias sutartis naudoti ir kaip jos veikia? Praktinėje dalyje buvo gilinamasi į aktualius atvejus. DAUGIAU (2016-10-19)

  • Spalio 10 d. 15 val. VDU Mažojoje salėje vyko dr. Giedrės Pranaitytės monografijos „Cultural Diplomacy of France and the United States and its Practical Conduct in Lithuania“, kuri buvo išleista 2016 m., laimėjus Lietuvos Mokslo Tarybos konkursą, pristatymas. Renginyje daugiausiai dėmesio buvo skiriama Prancūzijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų kultūrinės diplomatijos raidai bei ateities perspektyvoms. Renginyje dalyvavo ir savo įžvalgomis dalijosi Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dėstytojai – prof. Regina Jasiulevičienė, prof. Kristina Juraitė, prof. Gintautas Mažeikis, dr. Andrius Švarplys ir dokt. Danguolė Bardauskaitė. DAUGIAU (2016-10-10)

  • 2016 m. rugsėjo 30 d. V. Biržiškos bibliotekoje (K. Donelaičio g. 52) buvo atidaryta Azijos knygų erdvė (AKE). Azijos knygų erdvė – viena didžiausių Azijos knygų kolekcijų Baltijos šalyse.  DAUGIAU (2016-09-30)

  • 2016 M. rugsėjo 5 d. 18 val. VDU Menų centro salėje, Vytauto pr. 71., Japonišką arbatos gėrimo ritualą ir jo subtilybes atskleidė šiemet jau antrą kartą Lietuvoje viešinti arbatos ceremonijos meistrė Senjū Tanaka (Senyu Tanaka) iš JaponijosRenginio metu meistrė demonstravo arbatos gėrimo ceremoniją ir pristatė savo knygą „Japoniška arbatos gėrimo ceremonija pradedantiesiems“ („Hajimete no chadō“), kurios vertimas į lietuvių kalbą - tai bendras VDU Azijos studijų centro ir Kyumeikan mokyklos Kaune projektas, finansuojamas Japonijos fondo. DAUGIAU (2016-09-06)

  • Universitetas su Lietuvos mokslų akademija (LMA) ir kitais partneriais įgyvendina tęstinį projektą „Periodinių mokslo leidinių leidyba ir jos koordinavimas“ (2016–2019 m.). Projekto tikslas – siekiant stiprinti mokslininkų ir kitų tyrėjų kompetencijas viešinti ir skleisti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros rezultatus Lietuvoje ir už jos ribų, leidžiant periodinius mokslo leidinius. Išsamesnė informacija skelbiama Universiteto ir LMA tinklalapiuose. (2016-06-16)

 

Ivykiu archyvas