Maloniai kviečiame į diskusiją

PAŽENKLINTI SIENAS:
KAIP LIETUVIAI VIDURAMŽIAIS KŪRĖ VALSTYBĖS ERDVĘ?
“

kuri vyks 2016 m. vasario 27 d. (šeštadienį) 16 val. Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“
3.2 konferencijų salėje

Į diskusiją Vilniaus knygų mugėje kviečia monografijos autorė dr. Laima Bucevičiūtė, prof. dr. Zigmantas Kiaupa, VU prof. dr. Rimvydas Petrauskas, VU dr. Tomas Čelkis ir leidykla „Versus Aureus“.

Diskusijos tikslas – pristatyti monografiją
„Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė XV–XVI a.: valstybės erdvės ir jos sienų samprata“.

Renginio moderatorius prof. dr. Egidijus Aleksandravičius užduos klausimus, ves diskusiją
apie XV–XVI a. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės teritoriją, sienas ir erdvę. Diskusijoje bus gvildenama, kaip ši kaimynystė keitė Lietuvos valstybės teritorinio audinio tekstūrą, veikė jos fizinių sienų raidą ir kaip šie procesai atsispindėjo XV–XVI a. mentaliniame valstybės žemėlapyje.

Knyga priklauso Acta Humana leidinių serijai, ją išleido
Vytauto Didžiojo Universitetas kartu su leidykla
Versus Aureus.

______________________________________________________________________________________________________________________________