Angliškai

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.) 

  • NORĖČIAU IŠLEISTI MONOGRAFIJĄ. Į KĄ MAN KREIPTIS?

Ateikite į Bibliotekos leidybos grupę. Atsineškite leidinio rankraščio elektroninę versiją, naudojamos vaizdinės medžiagos failus ir reikiamus dokumentus (leidinio paraišką, fakulteto katedros teigiamą išvadą / rekomendaciją, fakulteto tarybos posėdžio protokolo išrašą ir recenzijas). Visus klausimus galite suderinti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , susisiekę su mumis tel. (8~37) 32 78 08 arba užėję adresu K. Donelaičio g. 52, 201 kab.

  • AR GALIU ATNEŠTI JAU SUREDAGUOTĄ RANKRAŠTĮ?

Taip, galite, bet kartu turite pateikti redaktoriaus pasirašytą dokumentą, kuriame būtų nurodyta jo vardas ir pavardė, kompetencijos ir prisiimama atsakomybė už teksto kokybę. Po to Leidybos grupės redaktorius atliks rankraščio ekspertizę ir nuspręs, ar kūrinys atitinka geros kalbos reikalavimus.

  • AR GALIU ATNEŠTI JAU SUREDAGUOTĄ IR SUMAKETUOTĄ RANKRAŠTĮ, KURĮ REIKIA TIK IŠSPAUSDINTI?

Galite. Leidybos grupės atsakingas darbuotojas atliks Jūsų rankraščio redagavimo ir maketavimo darbų ekspertizę ir nustatys, ar jis tinkamas išleisti.

  • KAS MAN SUDARYS ASMENVARDŽIŲ IR VIETOVARDŽIŲ RODYKLĘ?

Rodyklę sudarys maketuotojas, tačiau prašome pateikti vardų, kuriuos norite įtraukti į rodyklę, sąrašą, taip pat nurodyti visas jų formas, kokios turėtų būti pateiktos rodyklėje.

  • KIEK IŠLEISTOS KNYGOS EGZEMPLIORIŲ AUTORIUS GALI GAUTI?

Dėl išleistos knygos egzempliorių autorius turėtų kreiptis į fakulteto katedrą.

  • KIEK NAUJO LEIDINIO EGZEMPLIORIŲ SKIRIAMA VDU BIBLIOTEKAI?

Leidybos grupės atsakingasis darbuotojas konsultuojasi su Bibliotekos Informacijos išteklių formavimo skyriaus vedėja ir perduoda autoriui žinią apie leidinio poreikį ir pageidaujamą egzempliorių skaičių. Jei autorius su juo nesutinka, Leidybos grupės darbuotojas suderina šį klausimą, kad abi pusės būtų patenkintos.

  • KAS PERDUODA NAUJO LEIDINIO PRIVALOMUOSIUS EGZEMPLIORIUS BIBLIOTEKOMS IR KIEK JŲ REIKIA PERDUOTI?

Privalomuosius naujo leidinio egzempliorius perduoda Leidybos grupės materialiai atsakingas žmogus, sudaręs leidinio perdavimo–priėmimo aktą. Jei leidinys išleistas 101 egz. ir didesniu tiražu, privaloma perduoti 5 leidinio egzempliorius, jei iki 100 egz. tiražu – 2 leidinio egzempliorius.

  • NORIU ATSPAUSDINTI 100 VNT. LANKSTINUKŲ. Į KĄ MAN KREIPTIS?

Leidybos puslapyje užsisakykite spaudos paslaugą (žr. Paslaugos -> Spaudos paslaugų užsakymas). Visus klausimus galite suderinti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , tel. (8~37) 32 78 08 arba užėję adresu K. Daukanto g. 27 (įėjimas iš kiemo).

  • KAIP GALIMA GAUTI PRIEIGĄ PRIE VDU ELEKTRONINIŲ KNYGŲ?

Universiteto leidinių galima rasti šiuose atviros prieigos ištekliuose: Vytauto Didžiojo universiteto el. publikacijų talpykloje (VDU ePub)Vytauto Didžiojo universiteto elektroniniai žurnalai, Lietuvos akademinėje elektroninėje bibliotekoje (eLABa), Directory of Open Access Journals (DOAJ).