Przewodnik. Droga Krzyżowa w Kalwarii Wileńskiej / Vilniaus Kalvarijų Kryžiaus kelio vadovo maldynas ir giesmynas

Alfonsas Motuzas
Vytauto Didžiojo universitetas, 2018

Anotacja / Anotacija / Annotation
Cały materiał modlitewny (teksty, pieśni, modlitwy Drogi Krzyżowej w Kalwarii Wileńskiej) w miarę możliwości został zredagowany według współczesnych zasad języka polskiego i po raz pierwszy w przewodniku umieszczono zapis nutowy śpiewanych przez pątników pieśni oraz przybliżono zwyczaje i tradycje obchodzenia ścieżek Kalwarii Wileńskiej.

Knygos pagrindas – naujo (lenkų kalba) Vilniaus Kalvarijų Kryžiaus kelio vadovo maldynas ir giesmynas. Tai pat pirmą kartą Vilniaus Kalvarijų Kryžiaus kelio Vadovo istorijoje lenkų kalba paskelbti dažniausiai giedamų giesmių melodijas ir pristatyti Kryžiaus kelio apvaikščiojimo apeigas, papročius, tvarką bei taisykles.

The Guide Book for the Way of the Cross of Vilnius Calvary with 35 stations is a special book by the Catholic Church in Lithuania which presents the prayers and hymns of the Passion of Christ on the Way of the Cross, their melodies, the rituals, customs, practices and rules.

Knyga prieinama Universiteto e. publikacijų talpykloje (VDU ePubDSpace CRIS).